Metoil
Zpracování radioaktivního odpadu. Vybavení pro jadernou výrobu elektřiny

Metoil s.r.o.: Zpracování radioaktivního odpadu a vybavení pro jadernou výrobu elektřiny

Metoil s.r.o. je inovativní společnost specializující se na poskytování moderních řešení pro zpracování a úpravu různých druhů radioaktivních odpadů. Naše odbornost spočívá v ekologicky šetrném zpracování pevných a kapalných radioaktivních odpadů vznikajících při demontáži jaderných elektráren. Nyní rozšiřujeme své portfolio služeb na výrobu a dodávku vybavení pro jaderné elektrárny a elektrárny využívající jiné zdroje energie.

Jednou z hlavních sil Metoilu je naše schopnost efektivně zpracovávat kapalné radioaktivní odpady obsahující různé radionuklidy pomocí anorganické chemie. To nám umožňuje výrazně snížit objem upravených a zpracovaných odpadů, což usnadňuje jejich přepravu a skladování.

Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti anorganické chemie a jaderného inženýrství. Neustále hledáme nové a inovativní způsoby, jak zlepšit naše procesy a vyvíjet nové technologie, které mohou pomoci snížit dopad radioaktivního odpadu na životní prostředí.

Kromě našich hlavních služeb jsme nyní hrdi na to, že nabízíme výrobu a dodávky vybavení pro jaderné elektrárny a elektrárny využívající jiné zdroje energie. Naše moderní zařízení jsou navržena tak, aby pomáhala optimalizovat provoz, zvyšovat efektivitu a snižovat náklady, a to vše zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

V Metoilu se zavazujeme poskytovat našim klientům nejlepší možná řešení pro jejich potřeby v oblasti nakládání s radioaktivním odpadem. Ať už hledáte inovativní řešení pro zpracování odpadu, nebo spolehlivé vybavení pro vaši elektrárnu, jsme tu pro vás.
Naše výrobky a služby

Naše specializace: účinné zpracování radioaktivních kapalin s vlastními vyvinutými technologiemi spolu s komplexním zásobováním vysoce kvalitním vybavením pro jaderné elektrárny.

Kontakty
Pošlete nám své kontakty a my vás budeme kontaktovat zpět.
By pressing Poslat button you agree to the processing of personal data according to our personal data policy.
+420 774 136 322
info@metoil.com
Sidlo: Řehořova 932/27, Praha 3, 130 00
Provozovna: Hlavní 130, Husinec-Řež, 250 68
Provozovna: Milady Horákove 116/109, Praha 6, 160 00

Made on
Tilda